Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Veli Kavlak, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

7 sene önce
560 kez okundu
Veli Kavlak, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

Siyah Beyazlıların orta saha oyuncusu Veli Kavlak, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın sorularını yanıtladı.

Kavlak, takım olarak şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum. Biz şu an da iki sene açık ara Türkiye’nin en iyi takımıydık. Şampiyonlukları hak ettik. Aslında çok büyük bir iş çıkardık. Ben şu anda Avusturya’dayım. Gurbetçiler de çok mutlular. Beşiktaş’ın art arda 2-3 sene daha şampiyon olacağını düşünüyorlar. Kendimize olan öz güvenimiz çok iyi tabi üst üste iki sene şampiyonluğun ardından.

Çok şey yazıldı sakatlığım hakkında ben çok şey duydum şimdiye kadar. Fakat hepsi gerçek dışı. İki senedir sakatlıkla uğraşıyorum ağrılarım nedeniyle hiçbir zaman yüzde yüze ulaşamadım. İki sene yüzde yüze gelemedim maalesef ve her hep ağrım vardı. Aslında kupa maçlarında bile oynadım o zaman geçer diye düşündüm ama geçmedi. Takıma geri dönmeye çalışıyorum şu an da çözüm bulundu. Herkeste Veli oynayamadı algısı var. Oynayamama sebebim sakatlıklar nedeniyle yüzde yüzümde değildim. Ben hep yüzde yüzdeyken oynadım. Ve başıma geldi bu sakatlık aslında sakatlığım için çeşitli etkenler var sakatlığımın süresinin uzamasında oraya detaylara girmeyeceğim.

Ben burada 2012’de tendonum koptu sonra hep ağrım oluştu. Burada söyledim doktora dedim ağrım var diye. O zaman MR çektirdikten sonra bir şey gözükmedi ve devamlı oynadım. Ardından ise 1 sene sonra yine doktora gittim ve ağrım var dedim. Tekrardan MR çektirdim ve bir şey yok dediler. Bende 2 sene kopuk tendonla top oynadım. Daha sonrasın da ise Almanya’ya gittim ve iğne MR’ı çektiler. İğne olduktan sonra daha iyi anlaşılıyor bende o zaman tendon kopmuş ve kesinlikle ameliyat olacaksın dediler. Öyle deyince doktor bende ameliyatı oldum. Sonrasında ise 2 sene oynamam oradaki bölgeye zarar verdi. Onca zaman sonra olay bulundu. Kendimi çok iyi hissediyorum ve döneceğim. Burada birkaç hafta rehabilitasyon süreci var ve geri döneceğim. Herkes oyuncunun ne çektiğini bilmiyor. Veli’nin performansı yetmedi diyorlar insanlar 2-3 sene önce yetiyordu da şimdi neden yetmiyor diye sormazlar. Olayı çözdükten sonra döneceğim.

Şimdiye kadar senelerce ağrılarla oynadım. O dönem de kafa topuna çıkarken ağrım oluyor, geriye dönerken ağrım oluyor pas yaparken ağrım oluyor müdahale ederken ağrım oluyordu. Bu şekilde ben nasıl top oynayayım? O zaman geçer geçer dedim fakat geçmedi. Bir türlü çözüm bulunamadı. Ve şu an da raporları aldım. Kendimi iyi hissediyorum ve her şey çok çok iyi gidiyor. Her şey bir yana futbolu özledim ve elimden geleni yapacağım.

Şu anda Avusturya’da verdiğim röportajda sordular takım ile ilgili son durum nedir diye kiralık gidebilirim dedim. Burada Rapid Wien’e bir zaman sonra dönmek isterim fakat şu anda değil dedim. Ayrıca Rapid Wien’e şimdi dönmek istiyorum diye bir şey yok. Ama ileri ki zamanlarda başladığım yerde bırakmak isterim dedim yanlış algılandı. Siyah Beyazlılara kiralık gidebilir miyim şu an gidemez miyim bunlar da netleşir işte tedavim bitsin karar vereceğim. Eğer bana teklif gelirse kiralık gidebilirim 1 sene. Şimdi görüştüğüm hiçbir takım yok ve transfer sezonu açılınca tam olarak belli olur.

Artık şimdiden sonra bizi kimse durduramaz diye düşünüyorum taraftarlara desteklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum onlar hep yanımdaydılar.

Kaynak: Ajansspor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.