Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Şilili Futbolculardan Claudio Bravo’ya Whatsapp Engeli

7 sene önce
666 kez okundu
Şilili Futbolculardan Claudio Bravo’ya Whatsapp Engeli

Rusya’da düzenlenecek olan 2018 FIFA Dünya Kupasına katılma hakkı elde edemeyen Şili Milli Takımının kalecisi Claudio Bravo, eşinin takım arkadaşlarını hedef alan  paylaşımları nedeniyle takım arkadaşları tarafından Whatsapp grubunda çıkarıldı.

Şili Milli Takımının 2018 Dünya Kupasına gidememesinin yankıları devam ediyor. Manchester  City ve Milli Takımın başarılı kalecisi Claudio Bravo’nun eşi Carlo Pardo’nun sosyal medya paylaşımları gündeme oturdu.

Şili, Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri son maçında kupaya gitme hakkını kaçırırken Carlo Pardo’nun instagram hesabından eşini övdüğü ifadelerin ardından takım arkadaşları hakkında işlerini ciddiye almadığını yazması takım arkaaşlarını çileden çıkardı. Pardo ‘’ Tüm yaşattıkların için teşekkürler kaptan. Çok güzeldi. Herkes bu formayı giydiği zaman aynı profesyonellikle oynamalı. Bir çoğunuzun takımı için kı…nı yırttığını biliyorum fakat bazı kişiler partiden çıkıp geç eve gidip sabah antrenmanlara bile gitmiyorlardı’’ ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımın ardından takım arkadaşlarının Claudio Bravo’ya tavır aldıkları ve tepki olarak futbolcuların yer aldığı Whatsapp grubundan attıkları Şili basınında yer aldı. Yıldız kalecini bunun ardından nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.