Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Önceliği Fransa’da ve Paris’te kalmak

7 sene önce
1.057 kez okundu
Önceliği Fransa’da ve Paris’te kalmak

Bu sezon başındaki gibi Fenerbahçe-Hatem Ben Arfa flörtü yeniden canlandı. Kulüpler bazında görüşmeler sürüyor, diğer yandan L’Equipe Gazetesi ise Ben Arfa ile ilgili Önceliği Fransa’da ve Paris’te kalmak haberini verdi.

Sezonu galibiyetle tamamlayan Fenerbahçe’de artık gözler tamamen transfere çevrilmiş durumda. Öncelikli takviye ihtiyacı duyulan bölge 10 numara…

Fenerbahçeli yöneticiler bu mevkiye takviye yapmanın peşinde. Onlardan biri de Hatem Ben Arfa. Bu sezon başında kapıdan dönen ve PSG’ye giden yıldız futbolcu kulübünde forma şansı bulamıyor. Oyuncunun PSG’den devre arasında kesin olarak ayrılacağı düşünülüyor. Fenerbahçe 6 aylık kiralama formülüyle girişim yaparken Fransa’nın yüksek tirajlı gazetesi L’Equipe ise transferin zor olduğunu yazdı.

TEKLİF OLDUĞU DOĞRULANDI

L’Equipe’te çıkan haberde, Kendisini ikinci yarıda PSG’de ispat etmek istiyor ve Fenerbahçe’ye transfer olma şu an gözükmüyor onun önceliği Fransa’da ve Paris’te kalmak ifadelerine yer verdi. Ben Arfa’nın PSG’den ayrılsa bile eski takımı Nice veya Marsilya’ya gidebileceği belirtiliyor. PSG Yönetimi ise Ben Arfa konusunda Fenerbahçe’nin nabız yokladığını ve teklifte bulunduğunu Fransa basınına doğruladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.