Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kjaer ve Skrtel kalsın diğerlerini gönderin

7 sene önce
674 kez okundu
Kjaer ve Skrtel kalsın diğerlerini gönderin

Önümüzdeki sezon Fenerbahçe’yi çalıştıracak olan tecrübeli teknik adam Aykut Kocaman, Başkan Aziz Yıldırım ve kardeşi Ali Yıldırım ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Yeni sezonda yabacı futbolcu konusunda Skrtel ile Kjaer haricinde diğer yabancılar için gidebilirler öğrenildi.

Kanaryanın yeni sezondaki teknik patronu olan Aykut Kocaman, Sarı-Lacivertlilerin 1 Numarası olan Aziz Yıldırım ile ilk kritik görüşmeyi yaptı. Yönetici ve Başkanın kardeşi Ali Yıldırım’ın da yer aldığı görüşmede ilk olarak yabancı futbolcular konusunun gündeme geldiği bildirildi.

Tecrübeli hoca mevcut lejyonerler için görüşlerini yönetime bildirdi. Aykut Kocaman’ın yabancı futbolculardan sadece Kjaer ve Skrtel için olumlu görüş bildirip Bu iki ismi mutlaka takımda tutalım şeklinde görüş bildirirdi. Diğer yandan Sow, Jeremain Lens ve Josef için de olmazsa olmazım değiller eğer uygun şartlarda takımda kalabileceklerse kalabilirler. Ancak önemli olan burada kulübün menfaati şeklinde görüşlerini aktardı.

Sarı-Lacivertlilerin, diğer yabancıları için olumsuz konuşan Aykut Hoca, Hollandalı Van Persie başta olmak üzere sürekli sorun yaratan Emenike ve hiç bir hocanın tercih etmediği Miroslav Stoch ile geçen yıl büyük umutlarla kadroya dahil edilen Aatif bir diğer Hollandalı sorumsuz davranışları ve huzursuzluk çıkarmasıyla bilinen Van der Wiel ile geride kalan sezonda oyun içinde ciddi hatalar yapan Neustadter gelecek sezon kadroda yararlanamayacağım futbolcular dedi. Sarı-lacivertli yönetime bu isimlerle yolumuzun ayrılması yararımıza olur onlar iyi oyuncu olabilirler ancak hem istikrarsızlar hem de sistemime uymazlar şeklinde görüş bildirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.