Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kameni’den Valbuena’ya tepki olarak: ” Sen işine bak!” sözleri duyuldu.

7 sene önce
886 kez okundu
Kameni’den  Valbuena’ya tepki olarak: ” Sen işine bak!” sözleri duyuldu.

Kameni Valbuena’ya: ” Sen işine bak!” dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübünün Fransız oyuncusu Mathieu Valbuena’ya olan tepkiler gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Sezona bomba gibi başlayan ve son 2 maçta formundan düşen Fransız oyuncu, özellikle Kadıköy’de oynanan maçlarda taraftara karşı oynadığı fark edilerek takım arkadaşları ve yönetim tarafından eleştiriler gelmişti.

Sosyal mecrada bulunan bir hesabından herkesin dinlenip, sadece bir işçinin çalıştığı fotoğrafı beğenmesi olay oldu.Deneyimli yıldız son 2’ta 90 dakikalık periyodları tamamlayamadan oyundan çıkmıştı.

‘SEN İŞİNE BAK’

Ayağında topu çok tuttuğu için teknik adam ‘Aykut Kocaman’ tarafından da eleştiriye maruz kalan Valbuena, bencil oynadığı oyununu Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde sürdürmeye devam ediyor. Arkadaşlarının oyun sıradında serbest olup olmadığına bakmadan ve kontrol etmeden sürekli top isteyen ve verilen görev yerini kaybeden yıldız, kaleci Carlos Kameni’yi de çileden çıkarttı.

Yapılan idmanlarda çift kale maç esnasında sürekli eli havada koşan Valbuena, bir pozisyonda top isteme olayını abartınca kalecfi Kameni’den “Sürekli ilk topu sen isteyip duruyorsun. Diğer arkadaşlarıma bakma fırsatım olmuyor. Her topu sana oynamak zorunda değilim. Sen işine bak” şeklinde tepki göstererek bu olaydaki kızgınlığı belli etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.