Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hasan Ali Kaldırım anlaşmaya yanaşmıyor

7 sene önce
962 kez okundu
Hasan Ali Kaldırım anlaşmaya yanaşmıyor

Fenerbahçe ile mukavelesi sona eren Hasan Ali Kaldırım ile yeni sözleşme imzalanmadı

Sarı-Lacivertliler ile sözleşmesi sona eren 6 futbolcudan biri olan Hasan Ali Kaldırım ile yeni mukavele imzalanması konusunda görüşmelerde anlaşmaya varılamadı ve oyuncu serbest durumda. Ayrıca Galatasaray’da tecrübeli oyuncu ile ilgilenmesi ortalığı karıştırdı!

Sarı-Lacivertlilerin, Hasan Ali Kaldırım ile yeni mukavele imzalaması beklenirken futbolcu ile anlaşılamaması sürpriz bir gelişme olarak öne çıkıyor.

Kanarya da sözleşmesi sona eren diğer bir oyuncu olan Volkan Demirel ile sözleşme yenilemesine ise kesin gözle bakılıyor.

Galatasaray pusuda

Galatasaray’ın 1 numarası transferde tam yetki verdiği menajer Ahmet Bulut, oyuncusu olan Hasan Ali Kaldırım’a Galatasaray’ın teklifini iletti.

Fenerbahçe’den ayrılacak olursa milli oyuncu da seve seve parçalıyı giyeceğini bildirdi. Haziran ayında sarı-lacivertliler ile mukavelesi sona erecek olan Hasan Ali ile menajeri Ahmet Bulut vasıtasıyla nabız yoklayan Galatasaray yönetimi bu oyuncudan olumlu yanıt aldı.

Sarı-Lacivertlilerin 1 Numarası Başkan Aziz Yıldırım ile arası açık olan Ahmet Bulut bu anlaşmazlıktan dolayı geçen sene Gökhan Gönül’ü de Beşiktaş’a götürmüştü. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek’ten transferde tam yetki alan Bulut futbolcusu Hasan Ali Kaldırım’a cimbomun ilgisini iletti. Kanarya ile yolları ayırırsa milli oyuncu Galatasaray’a transfer olacak.

Transfer sezonunun açılmasına sayılı günler kalırken, Hasan Ali Kaldırım ile ön protokol imzalamaya hazırlanan yönetim sezonun ilk transferini açıklamayı planlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.