Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fenerbahçe’den Berke Özer atağı geldi

7 sene önce
846 kez okundu
Fenerbahçe’den Berke Özer atağı geldi

Sarı-Lacivertli Takımdan Berke Özer atağı geldi

Konyaspor’la çalıştığı zamandan bu zamana kadar Altınordu’yu yakından izleyen Aykut Kocaman, İzmir takımının genç kalecisine göz dikti. Başarılı teknik adam, 17 yaşındaki kaleciyi Fenerbahçe’ye kazandırarak uzun yıllar boyunca kaleyi onun korumasını istiyor.

Fenerbahçe’nin bu dönem en zorlu ve sorunlu bölgesi kale tarafıydı. Volkan Demirel, Carlos Kameni de yedikleri hatalı gollerle çoğu maçta takımın kazanma ihtimalini sıfıra indirdi. Aykut hoca, kale tarafında yaşanan bu sıkıntıyı çözmek için çalışmalara başladı. Başarılı teknik adam, Konyaspor’u çalıştığı günden beri Berke’yi yakından takip ediyordu. Kocaman takip işlerini bırakıp artık bir transfer gerçekleştirme kararı aldı. Tecrübe sahibi olan çalıştırıcı, kaleyi genç file bekçisi Berke Özer’e bırakmak istiyor ve uzun yıllar çalışmayı planlıyor.

Volkan Demirel ile ilgili bir örnek vermek gerekirse;

Uzun yıllar Fenerbahçe kalesini koruyan Volkan’da genç yaşlarda bu işe ilk adımlarını atmıştı. File bekçisi olan Volkan Demirel 20 yaşında eldivenleri kapmıştı ve 6 Ağu 2002’den sözleşme bitiş tarihi 30.06.2018’e kadar sarı-lacivertli takımın eldivenlerini elinde tutuyor. Başarılı file bekçisi, 15 sene boyunca Fenerbahçe’nin kalesini başarıyla korudu.

Altınordu’nun genç file bekçisinin Avrupa’dan da birçok talibi var ve teklif alıyor. Kocaman, genç kalecinin önüne güzel bir kariyer planlaması koyarak kendisini ikna etmeyi düşünüyor. Başarılı teknik adam, 17 yaşındaki Berke’yi sezon sonunda takıma kazandırarak, ilk senesinde yedek kaleci olarak hazırlayıp kulübedeki yerinde görmek istiyor. 2 sezon geçtikten sonra ise Berke Özer’i Fenerbahçe’nin 1 numarası yapmayı planlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.