Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beşiktaş Erik Johansson’ı transfer etti

8 sene önce
1.363 kez okundu
Beşiktaş Erik Johansson’ı transfer etti

Önümüzdeki sezon için mutlaka bir stoper transfer edecek olan Siyah-Beyazlılar İsveçli Erik Johansson konusunda hem futbolcu hem de kulübü ile anlaştığı bildirildi. Erik Johansson konusunda Beşiktaş’ın diğer alternatifleri ile anlaşma sağlayamaması halinde İsveçli’nin Kartal olacağı öğrenildi.

Beşiktaş’ın stoper transferi için ince eleyip sık dokuduğu ve bir süredir görüşme halinde olduğu gelen haberler arasında.

Siyah-beyazlı takımın gündemine sürpriz şekilde giren İsveçli stoper Erik Johansson konusunda Beşiktaş’ın hem futbolcu hem de kulübüyle anlaşmaya vardığı ifade ediliyor. Johansson 1.91 boyunda ve 27 yaşında. Euro 2016’da izlendiği ve yeterli görüldüğü için kulübü Kopenhag’a teklifte bulunulduğu öğrenilirken, yapılan görüşmelerin ardından ise Beşiktaş’ın Johansson’un kulübü Kopanhag ile 2-2,5 milyon euro arası bir bonservis bedeli ve futbolcuyla da 1 milyon euro yıllık garanti ücret konusunda anlaştığı öğrenildi.

Siyah-beyazlı yönetim geniş stoper alternatiflerinin bulunduğu listesinde Johansson’u cebinde tuttuğu ve Beşiktaş yönetimin resmi imza için bekleme kararı aldığı ve transfer için hala zamanı bulunan Beşiktaş’ta önceliği bulunan isimlerden olumsuz cevap alınması halinde Erik Johansson’u resmen Kartal yapacakları belirtiliyor.

1.91 boyunda ve 27 yaşında olan solak stoper geçen sezon kulübünde 25 resmi karşılaşmaya çıktı. Erik, ön liberoda oynama özelliği de bulunan oyuncunun kulübüyle olan sözleşmesi 2020’ye kadar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.