Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aziz Yıldırım’ın kongre sürprizleri: ARDA TURAN & MESUT ÖZİL

7 sene önce
805 kez okundu
Aziz Yıldırım’ın kongre sürprizleri: ARDA TURAN & MESUT ÖZİL

Aziz Yıldırım’ın kongre sürprizleri: ARDA TURAN & MESUT ÖZİL
Mayıs ayındaki kongrede Ali Koç’un karşısına güçlü bir biçimde çıkmak isteyen Aziz Yıldırım devre arasında kesenin ağızını sonuna kadar açacak gibi görünüyor. Mesut Özil ve Arda Turan’ı beraber oynatarak hem taraftarın tepkisini bir nebzede olsa azaltmak isteyen Aziz Yıldırım ayrıca kongreyede eli güçlü gitmek istiyor.

Barcelona’da zor günler geçiren ve son zamanlarda kadroya girmekte sıkıntı çeken Arda Turan’a ailesi dahil baskı yapan Başkan şu anlık istediği cevabı alabilmiş değil. Arda Turan, altyapısından yetiştiği ve şampiyonluklar yaşadığı Galatasaray camiasını karşısına almaktan çekiniyor. Zamanında dönemin Galatasaray başkanı Adnan Polat’a “Bana yarım saat ver. Ardayı Fenerli yapayım” diyerek Arda Turan’ı ikna edebileceği sinyali veren Aziz Yıldırım ise Tanju Çolak, Semih Yuvakuran , Fatih Akyel, Emre Belözoğlu , Mehmet Topal gibi isimleri örnek vererek Barcelona’lı yıldızı ikna etmeye çalışıyor.
Takımında zor günler geçiren diğer bir oyuncuda Arsenal’in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil. Geçtiğimiz günlerde Arsenal menajeri Arsene Wenger verdiği bir röportajda Mesut Özil’e Ocak ayına kadar süre verdiklerini eğer kendini toplamazsa Ocak’ta yollarının ayrılabileceğini söyledi. Buda Aziz Yıldırım’ı Mesut Özil transferi konusunda umutlandırdı. Mesut’a tanıdıkları aracılığıyla haber gönderen Yıldırım “ Londra’yı boş ver İstanbul’a gel. Fenerbahçe taraftarı seni bekliyor. İstanbul’da kral sen olursun ‘’diyerek baskı kuruyor. Ayrıca Mesut’la beraber Şampiyonlar Ligi kadrosu kurmak istediğini de kendisine belirtti. Mesut Özil’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.
Aziz Yıldırım bu iki yıldız Ocak’ta Fenerbahçe’ye gelmesi durumunda eli güçlenerek Mayıs ayındaki kongreye giderken kulübün iç karışıklık yaşamaması için Ali Koç’un bile adaylıktan çekilebileceğini düşünüyor olduğu kulislerde konuşulmakta.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.